HOGAN Patland

ZDOBYTE TYTUŁY:

Młodzieżowy Champion Polski

Champion Polski

Grand Champion Polski

URODZONY:

24.02.2018

KILKA SŁÓW O HOGANIE:

Hogan jest wesołym i towarzyskim psem. Łatwo akceptuje inne zwierzęta domowe (psy,koty). Jest szybkim i zwinnym psem stróżującym. Gdy dzieje się coś wokół domu, wszczyna alarm szczekaniem. Uwielbia długie spacery, ale również nie pogardzi długą drzemką pod nogami swojego opiekuna. Na widok smyczy cieszy się niesamowicie. Uwielbia podróże samochodem, gdyż kojarzą mu się one z czymś miłym, nowym. Jest ciekawy świata i lubi odkrywać nieznane. Nie pogardzi towarzystwem ludzi,a zwłaszcza dzieci, którymi potrafi się opiekować. Dla obcych jest nieufny.

OPINIE SĘDZIÓW:

„Mocny w doskonałym typie samiec. Elegancka w doskonałych proporcjach głowa. Ciemne oczy. Doskonały front, korpus. Prawidłowo osadzony i noszony ogon. Doskonała szata. Intensywny kolor. Bardzo dobre kątowanie kończyn. Swobodny, dynamiczny ruch.”
Robert Mroczko

„Bardzo dobry w typie, typowy rasowy z bardzo dobrą linią grzbietu”
Maryna Plotnikowa

„Ciało w odpowiednich proporcjach i budowie, poprawna głowa i uszy, poprawne oczy i znaczenia na szacie, poprawna klatka piersiowa, poprawne mocne nogi.”
Darko Drobnjak

„Doskonała budowa, ładna głowa, ciemne oko, prawidłowa linia i kąty”
Lenka Frncova

„Doskonały pies o pięknej budowie, doskonałe proporcje, piękna głowa, doskonałe umaszczenie i szata, doskonały harmonijny ruch.”
Gizela Makarewicz

„Mocny samiec, doskonała wielkość, forma, dobrze wypełniony korpus, doskonały ruch. Szata w doskonałym gatunku
Elżbieta Augustyniak

„Pies o męskiej głowie, prawidłowy zgryz, pigmentacja, uszy nieduże dobrze osadzone. Korpus zwarty. Piękna szata. Swobodny w ruchu.
Ewa Stolarska

„Mocny o dobrym wyrazie, ładna głowa, dobry front, głęboka klatka piersiowa, dobra linia i kątowanie, ładna szata, dobra psychika”
Izabella Krasowska-Salomon

„Mocny samiec, ładna głowa, prawidłowy zgryz, wyraz, rysunek, pigment. Dobrze wypełniony korpus, dobry ruch, szata dobra w gatunku”
Elżbieta Augustyniak

„Doskonały wyraz rasy, prawidłowe proporcje, ładna samcza głowa, doskonały ruch”
Katarzyna Fiszdon

„Typowy dla rasy w formie i wyrazie samiec o bardzo wyrazistej głowie, ze wszystkimi charakterystycznymi elementami. Prawidłowo ustawione i Kątowane kończyny przednie i tylne. Swobodny, dynamiczny ruch równoległy”
Katarzyna Szutkiewicz

„Bardzo ładny z efektowną szatą, piękna głowa, doskonały tułów”
Piotr Król

„Doskonała głowa, prawidłowe kątowanie kończyn przednich i tylnych, doskonały w ruchu”
Ewa Górska

„Swobodny, dynamiczny ruch, bardzo ładna, typowa dla rasy głowa ze wszystkimi charakterystycznymi elementami, prawidłowa linia górna i dolna, prawidłowo ustawione i kątowane kończyny przednie i tylne”
Katarzyna Dziuba

„Doskonałej wielkości, piękna sierść, ciemne oczy, mocna głowa, zęby, bardzo ładny korpus, grzbiet prosty, kończyny tylne silne, równolegle”
Viva Maria Soleckyj Szpunar

„Bardzo ładny przedstawiciel rasy, typowa głowa, niezwykle obfita szata, doskonały w ruchu”
Monika Milan

MATKA:

Donna Frida Patland (FCI)

TYTUŁY MATKI:

Brak

OJCIEC:

Neville Sumbarsky Pramen

TYTUŁY OJCA:

Interchampion

Młodzieżowy Champion Polski

Champion Polski

Champion Romania

Champion Serbi

Champion Litwy