EMBER Alba Fortuna Moravia

ZDOBYTE TYTUŁY:

Młodzieżowy Champion Polski

URODZONA:

07.04.2022

KILKA SŁÓW O EMBER:

Ember jest wesołą i przemiłą sunią. Uwielbia być blisko swojego opiekuna oraz wylegiwać się obok niego. Uwielbia zabawy z pozostałymi naszymi pupilami. Łatwo akceptuje inne zwierzęta domowe (psy, koty). Jest szybkim i zwinnym psem. Uwielbia długie spacery, jest ciekawa świata, a odkrywanie nieznanych ścieżek sprawia jej wiele radości. Kocha towarzystwo ludzi, zwłaszcza dzieci, które zachęca do wspólnej zabawy. Jest nieufna w stosunku do obcych ludzi. Ciągle uśmiechnięta, wesoła jak na małą maskotkę przystało.

OPINIE SĘDZIÓW:

„Roczna suczka o dobrym wyrazie. Dobry kształt i wielkość oka. Dobry pigment oka. Dobra klatka piersiowa. Dobra linia górna i dolna. Dobrze osadzony i noszony ogon. „
Grzegorz Wolski

„Doskonały rozmiar/wielkość, bardzo typowa dla szpica ekspresja, w typie rasy. Bardzo dobry ruch, doskonała szata w strukturze. Piękna głowa z doskonałym pigmentem. Doskonały temperament. Doskonała linia grzbietu i ogona”
Loretta Tamaseviciene

„Bardzo dobrze zapowiadające się szczenię. Dobra w wyrazie głowa, bardzo dobry pigment. Bobry gatunkowo włos, dobry format i proporcje ciała. Dobrze kątowane kończyny i bardzo dobry ruch”
Monika Milian

„Prawidłowe proporcje, średnia kość, dobra długość pyska, dobry pigment, ciemne oczy, prawidłowa długość szyi, dobry rozwój klatki piersiowej”
Vytautas Baranauskas

MATKA:

Cloe Alba Fortuna Moravia

TYTUŁY MATKI:

OJCIEC:

(El Damon von Villa Bella Berlin

TYTUŁY OJCA: